Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Педагогічний склад

Різновікова група «Казка»

Зибін Марія Богданівна вчитель-логопед, освіта вища, спеціаліст вищої кваліфікаційої категорії.

Семенюк Наталія Степанівна вихователь, освіта вища, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Воловенко Юлія Олександрівна вихователь, освіта вища, спеціаліст другої  кваліфікаційної категорії.

Різновікова група «Їжачок»

Бардовська Лариса Львівна вчитель-логопед, освіта вища, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, пед.звання «старший учитель».

Теліщук Галина Євгегнівна вихователь, освіта вища, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Олійник Ольга Михайлівна вихователь, освіта вища, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Різновікова група «Веселка»

Дяків Людмила Миронівна вчитель-логопед,освіта вища, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.

Запухла Марія Михайлівна вихователь, освіта вища, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Генза Ярослава Петрівна вихователь, освіта середня спеціальна, спеціаліст, педагогічне, звання «вихователь-методист». Різновікова група «Курчатко»

Мосійчук Ірина Богданівна вчитель-логопед, освіта вища, перша, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Андрусяк Ярослава Василівна вихователь,освіта вища, спеціаліст вищої кваліфікаційна категорія.

Симчич Марія Дмитрівна вихователь, освіта вища, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Різновікова група «Віночок»

Бобуляк Тетяна Миколаївна вчитель-логопед, освіта вища, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.

Павлюк Тетяна Степанівна вихователь, освіта вища, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Слободян Людмила Михайлівна вихователь, освіта вища, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії.

Різновікова група «Калинка»

Гураль Наталія Ігорівна вчитель-логопед, освіта вища, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Жидан Уляна Василівна вихователь, освіта базова вища, спеціаліст.

Лаврук Зоряна Василівна вихователь, освіта вища, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Поки що пусто